-

Dovolená Flic En Flac R. Noire s německou CK

Pearle Beach Resort & Spa

Náhled objektu Pearle Beach Resort & Spa, Flic En Flac R. Noire, Mauricius (Mauritius), Indický oceán
Vydejte se na dovolenou k moři s německou cestovní kanceláří do oblíbeného střediska Flic En Flac R. Noire a v hotelu Pearle Beach Resort & Spa budete opravdu jen kousek od pláží a dalších míst na Mauriciu, která jsou ke koupání v příjemně prohřáté mořské vodě takřka ideální.

Sands Resort & Spa

Náhled objektu Sands Resort & Spa, Flic En Flac R. Noire, Mauricius (Mauritius), Indický oceán
Vybavení:
Nejen turisty z České republiky vyhledávaný Hotel Sands Resort & Spa je skvělou možností, jak v prázdninovém resortu Flic En Flac R. Noire prožít s německou cestovní kanceláří za přiznivé ceny pohodovou a odpočinkovou letní dovolenou a strávit u moře na Mauriciu zasloužený čas relaxace.

Villas Caroline

Náhled objektu Villas Caroline, Flic En Flac R. Noire, Mauricius (Mauritius), Indický oceán
Vybavení:
Využijte aktuální možnosti a poleťe z letiště jen kousek od hranic do hotelu Villas Caroline, kde si můžete v letovisku Flic En Flac R. Noire na Mauriciu užívat s německou CK skvělého času plného slunce, vyhřátého moře, rozpálených páží a spousty pohody a odpočinku.

Kam jinam na Mauriciu na dovolenou?

Flic En Flac R. Noire není jediným místem, kde se dá s některou z německých cestovních kanceláří zažít v Indickém oceánu dovolená, na které se odpočinete, zrelaxujete a na kterou budete ještě dlouho v dobrém vzpomínat. Aktuálně totiž s námi a německou cestovkou můžete prožít dovolenou na Mauriciu i na následujících místech: Belle Mare D'eau Douce, Bel Ombre, Grand Baie, Grand Gaube Pereybere, Le Morne, Mahebourg Blue Bay, Mauritius, Pointe Aux Piments, Poste Lafayette, St. Felix, Tamarin, Trou Aux Biches Piments.

Další sekce katalogu Flic En Flac R. Noire, Mauricius (Mauritius)

Dovolená se slevou na poslední chvíli ve Flic En Flac R.Noire, která je právě teď v nabídce německých touroperátorů, je k nalezení v sekci last minute Flic En Flac R. Noire.