-

Dovolená Flic En Flac R. Noire s německou CK

La Pirogue Resort & Spa

Náhled objektu La Pirogue Resort & Spa, Flic En Flac R. Noire, Mauricius (Mauritius), Indický oceán
Vydejte se na dovolenou k moři s německou cestovní kanceláří do oblíbeného střediska Flic En Flac R. Noire a v hotelu La Pirogue Resort & Spa budete opravdu jen kousek od pláží a dalších míst na Mauriciu, která jsou ke koupání v příjemně prohřáté mořské vodě takřka ideální.

Pearle Beach Resort & Spa

Náhled objektu Pearle Beach Resort & Spa, Flic En Flac R. Noire, Mauricius (Mauritius), Indický oceán
Nejen turisty z České republiky vyhledávaný Hotel Pearle Beach Resort & Spa je skvělou možností, jak v prázdninovém resortu Flic En Flac R. Noire prožít s německou cestovní kanceláří za přiznivé ceny pohodovou a odpočinkovou letní dovolenou a strávit u moře na Mauriciu zasloužený čas relaxace.

Sands Resort & Spa

Náhled objektu Sands Resort & Spa, Flic En Flac R. Noire, Mauricius (Mauritius), Indický oceán
Vybavení:
Využijte aktuální možnosti a poleťe z letiště jen kousek od hranic do hotelu Sands Resort & Spa, kde si můžete v letovisku Flic En Flac R. Noire na Mauriciu užívat s německou CK skvělého času plného slunce, vyhřátého moře, rozpálených páží a spousty pohody a odpočinku.

Sofitel Imperial Resort & Spa

Náhled objektu Sofitel Imperial Resort & Spa, Flic En Flac R. Noire, Mauricius (Mauritius), Indický oceán
Vybavení:
Ubytujte se s německou cestovní kanceláří v prázdninovém letovisku Flic En Flac R. Noire, kde se nalézá i Hotel Sofitel Imperial Resort & Spa, a odkud cesta za koupáním trvá jen chvíli, takže skvělá dovolená u moře na Mauriciu může začít ihned po příletu.

Sugar Beach Golf & Spa Resort

Náhled objektu Sugar Beach Golf & Spa Resort, Flic En Flac R. Noire, Mauricius (Mauritius), Indický oceán
Dovolená v hotelu Sugar Beach Golf & Spa Resort od německé cestovky určitě potěší všechny vyznavače lenošení na lehátcích u bazénů či pod slunečníky na rozpálených plážích u šumících vln moře. Pobyt si ve středisku Flic En Flac R. Noire na Mauriciu určitě užijí a vychutnají všichni jeho návštěvníci.

Villas Caroline

Náhled objektu Villas Caroline, Flic En Flac R. Noire, Mauricius (Mauritius), Indický oceán
Vybavení:
Kombinace ubytování v hotelu Villas Caroline v letovisku Flic En Flac R. Noire a možnost pohodlné letecké přepravy z blízkého letiště na Mauricius činí z tohoto objektu atraktivní místo pro prožití skvělé dovolené u moře s německou cestovní kanceláří pro všechny turisty.

Kam jinam na Mauriciu na dovolenou?

Flic En Flac R. Noire není jediným místem, kde se dá s některou z německých cestovních kanceláří zažít v Indickém oceánu dovolená, na které se odpočinete, zrelaxujete a na kterou budete ještě dlouho v dobrém vzpomínat. Aktuálně totiž s námi a německou cestovkou můžete prožít dovolenou na Mauriciu i na následujících místech: Belle Mare D'eau Douce, Bel Ombre, Grand Baie, Grand Gaube Pereybere, Le Morne, Mahebourg Blue Bay, Mauritius, Pointe Aux Piments, Poste Lafayette, St. Felix, Tamarin, Trou Aux Biches Piments.

Další sekce katalogu Flic En Flac R. Noire, Mauricius (Mauritius)

Dovolená se slevou na poslední chvíli ve Flic En Flac R.Noire, která je právě teď v nabídce německých touroperátorů, je k nalezení v sekci last minute Flic En Flac R. Noire.