-

Dovolená Flic En Flac R. Noire s německou CK

La Pirogue Resort & Spa

Náhled objektu La Pirogue Resort & Spa, Flic En Flac R. Noire, Mauricius (Mauritius), Indický oceán
Vybavení:
Vydejte se na dovolenou k moři s německou cestovní kanceláří do oblíbeného střediska Flic En Flac R. Noire a v hotelu La Pirogue Resort & Spa budete opravdu jen kousek od pláží a dalších míst na Mauriciu, která jsou ke koupání v příjemně prohřáté mořské vodě takřka ideální.

Sands Resort & Spa

Náhled objektu Sands Resort & Spa, Flic En Flac R. Noire, Mauricius (Mauritius), Indický oceán
Vybavení:
Nejen turisty z České republiky vyhledávaný Hotel Sands Resort & Spa je skvělou možností, jak v prázdninovém resortu Flic En Flac R. Noire prožít s německou cestovní kanceláří za přiznivé ceny pohodovou a odpočinkovou letní dovolenou a strávit u moře na Mauriciu zasloužený čas relaxace.

Sofitel Imperial Resort & Spa

Náhled objektu Sofitel Imperial Resort & Spa, Flic En Flac R. Noire, Mauricius (Mauritius), Indický oceán
Vybavení:
Využijte aktuální možnosti a poleťe z letiště jen kousek od hranic do hotelu Sofitel Imperial Resort & Spa, kde si můžete v letovisku Flic En Flac R. Noire na Mauriciu užívat s německou CK skvělého času plného slunce, vyhřátého moře, rozpálených páží a spousty pohody a odpočinku.

Sugar Beach Golf & Spa Resort

Náhled objektu Sugar Beach Golf & Spa Resort, Flic En Flac R. Noire, Mauricius (Mauritius), Indický oceán
Vybavení:
Ubytujte se s německou cestovní kanceláří v prázdninovém letovisku Flic En Flac R. Noire, kde se nalézá i Hotel Sugar Beach Golf & Spa Resort, a odkud cesta za koupáním trvá jen chvíli, takže skvělá dovolená u moře na Mauriciu může začít ihned po příletu.

Villas Caroline

Náhled objektu Villas Caroline, Flic En Flac R. Noire, Mauricius (Mauritius), Indický oceán
Vybavení:
Dovolená v hotelu Villas Caroline od německé cestovky určitě potěší všechny vyznavače lenošení na lehátcích u bazénů či pod slunečníky na rozpálených plážích u šumících vln moře. Pobyt si ve středisku Flic En Flac R. Noire na Mauriciu určitě užijí a vychutnají všichni jeho návštěvníci.

Kam jinam na Mauriciu na dovolenou?

Flic En Flac R. Noire není jediným místem, kde se dá s některou z německých cestovních kanceláří zažít v Indickém oceánu dovolená, na které se odpočinete, zrelaxujete a na kterou budete ještě dlouho v dobrém vzpomínat. Aktuálně totiž s námi a německou cestovkou můžete prožít dovolenou na Mauriciu i na následujících místech: Belle Mare D'eau Douce, Bel Ombre, Grand Baie, Grand Gaube Pereybere, Le Morne, Mauritius, Pointe Aux Piments, Poste Lafayette, Tamarin, Trou Aux Biches Piments.