-

Dovolená Bo Phut Beach s německou CK

Am Samui Palace

Náhled objektu Am Samui Palace, Bo Phut Beach, ostrov Koh Samui, Thajsko
Vydejte se na dovolenou k moři s německou cestovní kanceláří do oblíbeného střediska Bo Phut Beach a v hotelu Am Samui Palace budete opravdu jen kousek od pláží a dalších míst na ostrově Ko Samui, která jsou ke koupání v příjemně prohřáté mořské vodě takřka ideální.

Anantara Bophut Samui Resort

Náhled objektu Anantara Bophut Samui Resort, Bo Phut Beach, ostrov Koh Samui, Thajsko
Vybavení:
Nejen turisty z České republiky vyhledávaný Hotel Anantara Bophut Samui Resort je skvělou možností, jak v prázdninovém resortu Bo Phut Beach prožít s německou cestovní kanceláří za přiznivé ceny pohodovou a odpočinkovou letní dovolenou a strávit u moře na ostrově Ko Samui zasloužený čas relaxace.

Baywater Resort Koh Samui

Náhled objektu Baywater Resort Koh Samui, Bo Phut Beach, ostrov Koh Samui, Thajsko
Vybavení:
Využijte aktuální možnosti a poleťe z letiště jen kousek od hranic do hotelu Baywater Resort Koh Samui, kde si můžete v letovisku Bo Phut Beach na ostrově Ko Samui užívat s německou CK skvělého času plného slunce, vyhřátého moře, rozpálených páží a spousty pohody a odpočinku.

Bo Phut Resort & Spa

Náhled objektu Bo Phut Resort & Spa, Bo Phut Beach, ostrov Koh Samui, Thajsko
Vybavení:
Ubytujte se s německou cestovní kanceláří v prázdninovém letovisku Bo Phut Beach, kde se nalézá i Hotel Bo Phut Resort & Spa, a odkud cesta za koupáním trvá jen chvíli, takže skvělá dovolená u moře na ostrově Ko Samui může začít ihned po příletu.

Centara Villas Samui

Náhled objektu Centara Villas Samui, Bo Phut Beach, ostrov Koh Samui, Thajsko
Vybavení:
Dovolená v hotelu Centara Villas Samui od německé cestovky určitě potěší všechny vyznavače lenošení na lehátcích u bazénů či pod slunečníky na rozpálených plážích u šumících vln moře. Pobyt si ve středisku Bo Phut Beach na ostrově Ko Samui určitě užijí a vychutnají všichni jeho návštěvníci.

Coral Cove Chalet

Náhled objektu Coral Cove Chalet, Bo Phut Beach, ostrov Koh Samui, Thajsko
Vybavení:
Kombinace ubytování v hotelu Coral Cove Chalet v letovisku Bo Phut Beach a možnost pohodlné letecké přepravy z blízkého letiště na ostrov Ko Samui činí z tohoto objektu atraktivní místo pro prožití skvělé dovolené u moře s německou cestovní kanceláří pro všechny turisty.

First Bungalow Beach Resort

Náhled objektu First Bungalow Beach Resort, Bo Phut Beach, ostrov Koh Samui, Thajsko
Vybavení:
Vydejte se na dovolenou k moři s německou cestovní kanceláří do oblíbeného střediska Bo Phut Beach a v hotelu First Bungalow Beach Resort budete opravdu jen kousek od pláží a dalších míst na ostrově Ko Samui, která jsou ke koupání v příjemně prohřáté mořské vodě takřka ideální.

Chaweng Blue Lagoon

Náhled objektu Chaweng Blue Lagoon, Bo Phut Beach, ostrov Koh Samui, Thajsko
Vybavení:
Nejen turisty z České republiky vyhledávaný Hotel Chaweng Blue Lagoon je skvělou možností, jak v prázdninovém resortu Bo Phut Beach prožít s německou cestovní kanceláří za přiznivé ceny pohodovou a odpočinkovou letní dovolenou a strávit u moře na ostrově Ko Samui zasloužený čas relaxace.

Chaweng Garden Beach Resort

Náhled objektu Chaweng Garden Beach Resort, Bo Phut Beach, ostrov Koh Samui, Thajsko
Využijte aktuální možnosti a poleťe z letiště jen kousek od hranic do hotelu Chaweng Garden Beach Resort, kde si můžete v letovisku Bo Phut Beach na ostrově Ko Samui užívat s německou CK skvělého času plného slunce, vyhřátého moře, rozpálených páží a spousty pohody a odpočinku.

Chaweng Regent

Náhled objektu Chaweng Regent, Bo Phut Beach, ostrov Koh Samui, Thajsko
Vybavení:
Ubytujte se s německou cestovní kanceláří v prázdninovém letovisku Bo Phut Beach, kde se nalézá i Hotel Chaweng Regent, a odkud cesta za koupáním trvá jen chvíli, takže skvělá dovolená u moře na ostrově Ko Samui může začít ihned po příletu.

Lamai Wanta Beach Resort

Náhled objektu Lamai Wanta Beach Resort, Bo Phut Beach, ostrov Koh Samui, Thajsko
Vybavení:
Dovolená v hotelu Lamai Wanta Beach Resort od německé cestovky určitě potěší všechny vyznavače lenošení na lehátcích u bazénů či pod slunečníky na rozpálených plážích u šumících vln moře. Pobyt si ve středisku Bo Phut Beach na ostrově Ko Samui určitě užijí a vychutnají všichni jeho návštěvníci.

Lawana Resort

Náhled objektu Lawana Resort, Bo Phut Beach, ostrov Koh Samui, Thajsko
Vybavení:
Kombinace ubytování v hotelu Lawana Resort v letovisku Bo Phut Beach a možnost pohodlné letecké přepravy z blízkého letiště na ostrov Ko Samui činí z tohoto objektu atraktivní místo pro prožití skvělé dovolené u moře s německou cestovní kanceláří pro všechny turisty.

Manathai Koh Samui

Náhled objektu Manathai Koh Samui, Bo Phut Beach, ostrov Koh Samui, Thajsko
Vybavení:
Vydejte se na dovolenou k moři s německou cestovní kanceláří do oblíbeného střediska Bo Phut Beach a v hotelu Manathai Koh Samui budete opravdu jen kousek od pláží a dalších míst na ostrově Ko Samui, která jsou ke koupání v příjemně prohřáté mořské vodě takřka ideální.

Mimosa Resort & Spa

Náhled objektu Mimosa Resort & Spa, Bo Phut Beach, ostrov Koh Samui, Thajsko
Vybavení:
Nejen turisty z České republiky vyhledávaný Hotel Mimosa Resort & Spa je skvělou možností, jak v prázdninovém resortu Bo Phut Beach prožít s německou cestovní kanceláří za přiznivé ceny pohodovou a odpočinkovou letní dovolenou a strávit u moře na ostrově Ko Samui zasloužený čas relaxace.

Outrigger Koh Samui Beach

Náhled objektu Outrigger Koh Samui Beach, Bo Phut Beach, ostrov Koh Samui, Thajsko
Vybavení:
Využijte aktuální možnosti a poleťe z letiště jen kousek od hranic do hotelu Outrigger Koh Samui Beach, kde si můžete v letovisku Bo Phut Beach na ostrově Ko Samui užívat s německou CK skvělého času plného slunce, vyhřátého moře, rozpálených páží a spousty pohody a odpočinku.

Paradise Beach Resort

Náhled objektu Paradise Beach Resort, Bo Phut Beach, ostrov Koh Samui, Thajsko
Vybavení:
Ubytujte se s německou cestovní kanceláří v prázdninovém letovisku Bo Phut Beach, kde se nalézá i Hotel Paradise Beach Resort, a odkud cesta za koupáním trvá jen chvíli, takže skvělá dovolená u moře na ostrově Ko Samui může začít ihned po příletu.

Pinnacle Samui Resort

Náhled objektu Pinnacle Samui Resort, Bo Phut Beach, ostrov Koh Samui, Thajsko
Vybavení:
Dovolená v hotelu Pinnacle Samui Resort od německé cestovky určitě potěší všechny vyznavače lenošení na lehátcích u bazénů či pod slunečníky na rozpálených plážích u šumících vln moře. Pobyt si ve středisku Bo Phut Beach na ostrově Ko Samui určitě užijí a vychutnají všichni jeho návštěvníci.

Renaissance Resort & Spa

Náhled objektu Renaissance  Resort & Spa, Bo Phut Beach, ostrov Koh Samui, Thajsko
Vybavení:
Kombinace ubytování v hotelu Renaissance Resort & Spa v letovisku Bo Phut Beach a možnost pohodlné letecké přepravy z blízkého letiště na ostrov Ko Samui činí z tohoto objektu atraktivní místo pro prožití skvělé dovolené u moře s německou cestovní kanceláří pro všechny turisty.

Samui Laguna

Náhled objektu Samui Laguna, Bo Phut Beach, ostrov Koh Samui, Thajsko
Vybavení:
Vydejte se na dovolenou k moři s německou cestovní kanceláří do oblíbeného střediska Bo Phut Beach a v hotelu Samui Laguna budete opravdu jen kousek od pláží a dalších míst na ostrově Ko Samui, která jsou ke koupání v příjemně prohřáté mořské vodě takřka ideální.

Samui Palm Beach Resort

Náhled objektu Samui Palm Beach Resort, Bo Phut Beach, ostrov Koh Samui, Thajsko
Nejen turisty z České republiky vyhledávaný Hotel Samui Palm Beach Resort je skvělou možností, jak v prázdninovém resortu Bo Phut Beach prožít s německou cestovní kanceláří za přiznivé ceny pohodovou a odpočinkovou letní dovolenou a strávit u moře na ostrově Ko Samui zasloužený čas relaxace.

Samui Resotel Beach Resort

Náhled objektu Samui Resotel Beach Resort, Bo Phut Beach, ostrov Koh Samui, Thajsko
Využijte aktuální možnosti a poleťe z letiště jen kousek od hranic do hotelu Samui Resotel Beach Resort, kde si můžete v letovisku Bo Phut Beach na ostrově Ko Samui užívat s německou CK skvělého času plného slunce, vyhřátého moře, rozpálených páží a spousty pohody a odpočinku.

Samui Verticolor

Náhled objektu Samui Verticolor, Bo Phut Beach, ostrov Koh Samui, Thajsko
Ubytujte se s německou cestovní kanceláří v prázdninovém letovisku Bo Phut Beach, kde se nalézá i Hotel Samui Verticolor, a odkud cesta za koupáním trvá jen chvíli, takže skvělá dovolená u moře na ostrově Ko Samui může začít ihned po příletu.

Zazen Boutique Resort & Spa

Náhled objektu Zazen Boutique Resort & Spa, Bo Phut Beach, ostrov Koh Samui, Thajsko
Dovolená v hotelu Zazen Boutique Resort & Spa od německé cestovky určitě potěší všechny vyznavače lenošení na lehátcích u bazénů či pod slunečníky na rozpálených plážích u šumících vln moře. Pobyt si ve středisku Bo Phut Beach na ostrově Ko Samui určitě užijí a vychutnají všichni jeho návštěvníci.

Kam jinam na ostrově Ko Samui na dovolenou?

Bo Phut Beach není jediným místem, kde se dá s některou z německých cestovních kanceláří zažít v Thajsku dovolená, na které se odpočinete, zrelaxujete a na kterou budete ještě dlouho v dobrém vzpomínat. Aktuálně totiž s námi a německou cestovkou můžete prožít dovolenou na ostrově Ko Samui i na následujících místech: Chaweng Beach, Chaweng Noi Beach, Lamai Beach, Maenam Beach.