-

Dovolená Poloostrov Samaná s německou CK

Cayo Levantado

Vychutnejte si naplnou dovolenou u moře s německou cestovní kanceláří v letovisku Cayo Levantado a sami se přesvědčte, proč jsou pobyty na poloostrově Samaná v Dominikánské republice mezi turisty tak žádané a pravidelně se sem kvůli moři, plážím, počasí a koupání rádi vracejí.

Las Terrenas

Dovolená v resortu Las Terrenas s německou cestovkou znamená především spoustu slunečního svitu, prohřáté a průzračné moře, lenošení na pláži či u bazénu a v neposlední řadě též relaxaci a odpočinek, kvůli kterému se na poloostrov Samaná v Dominikánské republice létá v hlavní turistické sezóně nejčastěji

Samaná

Nasedněte nedaleko českých hranic na letadlo a nechte se rychle, bezpečně a pohodlně dopravit letadlem německé cestovní kanceláře do letoviska Samaná na poloostrově Samaná v Dominikánské republice, kde si pod horkými paprsky zářícího slunce a u šplouchajícího moře dokonale užijete zaslouženou dovolenou.

Kam jinam v Dominikánské republice na dovolenou?

Poloostrov Samaná není jedinou oblastí, kde se dá v Dominikánské republice s německou cestovní kanceláří prožít příjemná letní dovolená u moře. Aktuálně se s námi a některým z německých touroperátorů můžete vydat na dovolenou do Dominikánské republiky i na následující místa: Puerto Plata (sever), Punta Cana (východ), Santo Domingo (jih).

Další sekce katalogu Poloostrov Samaná

Zájezdy se slevou na poslední chvíli na poloostrov Samaná, které jsou právě teď v nabídce, jsou k nalezení v sekci last minute Poloostrov Samaná.